ŠKODA podpoří hokejový šampionát 2015...

Již potřiadvacáté podpoří automobilka Škoda mistrovství světa IIHF v ledním hokeji. Letos se akce koná v domácím prostředí a ve skupině pořadatelských vozů se poprvé představí nová generace modelu Superb, který se začne prodávat počátkem června. Oficiální flotilu tvoří 14 vozů Škoda Superb a 36 vozů Octavia Combi.

Během mistrovství najedou auta flotily dohromady asi 250 tisíc km. Pro to letošní jsou vyvedeny v národních barvách, tedy bílé, červené a modré. Kromě toho dostaly i speciální „branding.“ Každý vůz ponese jméno jedné z českých, respektive československých hokejových legend. „Své“ vozy osobně odhalili například Jiří Holeček, Jaroslav Pouzar, Pavel Richter nebo Vladimír Martinec. Legendárního Ivana Hlinku zastoupila u slavnostního předání manželka Liběna. Ve flotile nebudou chybět auta Dominika Haška, Vladimíra Růžičky či Jiřího Králíka. Zastoupení mezi legendami mají i hráči stále aktivní, třeba Tomáš Rolinek, Pavel Patera nebo Jaromír Jágr.

Vozy však nebudou jezdit pouze ve službách pořadatelů. Další exempláře automobilka vystaví přímo v halách v Praze i Ostravě, na letištích a dalších místech, kde si je můžeme prohlédnout. Logo značky bude umístěno na exponovaných místech ledových ploch a mantinelů, kromě toho se objeví na dresech a přilbách hokejistů národních týmů Česka, Slovenska a USA.

Světový šampionát se hraje od 1. do 17. května v Praze a Ostravě. Naše značka je hlavním sponzorem MS IIHF od roku 1992. Angažmá vlastně představuje nejdelší hlavní sponzoring v historii sportovních mistrovství světa vůbec. Díky řadě aktivit, počínaje poskytnutím vozů a konče podporou jednotlivých národních týmů, značka zasáhne asi 800 milionů televizních diváků na celém světě.

_______________________________________________________________________________

Zdroj: motomagazinspeed.cz