Nejen Honda si zaslouží jarní prohlídku auta: Víte kdy Vám končí STK..?

Jaro neznamená pro nás motoristy jen přezutí auta na letní pláště, ale také celkovou kontrolu stavu našeho vozu, která může být spojena klidně s STK. Podívejte se, platí Vám ještě známky na poznávací značce? Jinak jarní kontrola se věnuje především stavu kapalin, baterie, klimatizace, nebo třeba brzd. Po náročném zimním období je prohlídka určitě na místě. Pokud jste vlastníkem Hondy nebo máte někoho v rodině, ťukněte do něj. Honda v Česku totiž pořádá od 2. do 30. dubna prohlídku vozu před letní sezonou za symbolických 99 korun. Autorizované servisy budou v průběhu kampaně nabízet 15% slevu na originální náhradní díly, 10% slevu na originální příslušenství, 30% slevu na originální pylové filtry a slevu 200 korun na roční asistenční službu Honda Assistance - Europe Assistance.

A co prohlídka zahrnuje? Kontrolu hladiny chladicí kapaliny, motorového oleje, brzdové kapaliny, těsnosti palivového systému a převodovky, stavu řemene alternátoru, stavu předních brzdových destiček, kotoučů a další. Jako pozornost za návštěvu jarní servisní kampaně si zákazníci odnesou dárek od partnera Shell.

Na český trh právě přichází nová již devátá generace modelu Civic. Zachoval si svůj nadčasový design a stále působí velmi atraktivně. Pokud se tedy chcete odlišit od uniformity evropských značek s Hondou Civic se vám to určitě podaří. Základní dobře vybavená motorizace 1.4i -VTEC stojí necelých 380 tisíc. Další provedení 1.8i-VTEC 1.8 vychází na 429 tisíc a velmi povedená vznětová varianta 2.2i-DTEC vychází na 499 tisíc korun. Všechny zmiňované modely je možno dále libovolně doplnit o další prvky příplatkové výbavy.

Zdroj: motomagazinspeed.cz