KUMHO odhalil ve Frankfurtu pneumatiku, která se po průrazu sama zacelí..!

Jeden z největších světových autosalonů je nejen ve znamení automobilových novinek. Na IAA ve Frankfurtu představuje zavedený výrobce Kumho řadu zajímavých produktů. Nejpozoruhodnější mezi nimi je Wattrun, pneumatika vyvinutá pro vozidla s elektrickým pohonem, která jsou o 25 procent lehčí než stávající konvenční vozy. Pneu vykazuje vynikající schopnost při brzdění na mokré vozovce a má nízkou hladinou hluku.


 

Ve výstavní expozici najdeme rovněž nové pneumatiky typu run-flat s vylepšenými bezpečnostními prvky, stejně jako samosvorné-pneumatiky, které zabraňují úniku vzduchu v případě defektu, jde o první takový produkt jihokorejského výrobce. Guma se po průrazu dokáže sama zacelit (viz přiložený snímek).


Na klíčové podzimní automobilové výstavě se představují i další výrobky, jako ultra-vysoce výkonná pneumatika Ecsta HS51, která vyhrála ve své třídě letošní prestižní Red Dot Award. Typ Crugen HP91 je zase zaměřen na stále rostoucí trh s vozy kategorie SUV a MPV. Celosezonní HA31 (vhodná do zemí kde téměř neznají zimu) a třeba pro nás české motoristy zimní pneu Wintercraft Wi31, KW S01 a KWD01. Jen dodejme, že Auto Show ve Frankfurtu je veřejnosti přístupná od 17. do 27. září (17. a 18. září za zvýšené vstupné). Níže vidíme model expozice Kumho na IAA.

 

 ____________________________________________________________________________________________________

 Zdroj: motomagazinspeed.cz