INSTAFOREX LOPRAIS TEAM: Testování v Senici, přístav Le Havre a Setkání mistrů...

Krásné počasí přálo našemu týmu při dalším testování ve vojenské oblasti Zahorie u Senice na Slovensku. Testovali jsme tři zásadní prvky naší Královny 69 - nové chlazení motoru, tlumení a stabilizaci. Posledně zmiňovaný prvek jsme trénovali doslova jízdou po dvou kolech,” komentuje řádění týmu Aleš Loprais. Momentálně se dlouho do noci pracuje na přípravách obou soutěžních a všech doprovodných vozidel před odjezdem do francouzského přístavu Le Havre, kde v termínu 20. - 21. 11. 2013 proběhne nalodění evropských účastníků pro nadcházející Rallye Dakar 2014. Celý tým čeká ještě práce, balení zásob a adrenalin pomalu vrcholí.

Během víkendu 23.- 24. 11. 2013 se Loprais Team těší na XII. Global Assistance Setkání mistrů na Autodromu v Sosnové u České Lípy. Ke zvučným jménům Šonka, Prokop, Pabiška se přidají i Lopraisovi. Více nebudeme prozrazovat, ale bude se na co dívat.

V neděli 24. 11. od 12:00 hodin proběhne v areálu tisková konference RallyeEvent. Účastníky budou mimo jiné Aleš Loprais, Martin Prokop, Martin Šonka a David Pabiška. Martin Prokop, jezdec týmu Jipocar Racing bude připraven okomentovat letošní sezónu ve světovém rallye šampionátu WRC. Excelentní letecký akrobat a účastník RedBull Air Race Martin Šonka poví o svých plánech na sezonu 2014, i o svém vztahu k motoristickému sportu. Motocyklový závodník a sedminásobný účastník Rallye Dakar David Pabiška zhodnotí své ambice pro nejtěžší maratónskou rallye světa. Aleš Loprais a Karel Loprais budou odpovídat na otázky při jediné tiskové konferenci před  odjezdem na Rallye Dakar 2014. Ve 13:45 začne autogramiáda a po ní bude následovat exhibiční závod dvojic. Finálové jízdy jsou plánovány na 16. hodin.

 _____________________________________________________________________________________________________

 Zdroj: motomagazinspeed.cz