HONDA CBR500R prošla inovacemi..!

Honda modernizovala sportovní stroj střední kategorie, jenž byl poprvé představen před dvěmi lety. Kombinace výkonu a sportovního ducha přinesla v minulosti CBR500R velkou popularitu mezi jezdci přecházejícími z menších strojů i mezi těmi zkušenými, hledajícími univerzální sportovní mašinu.

Zcela nové jsou agresivní a dynamické tvary. Ostře řezané linie vedou od inovované přední části se strmě zkosenými dvojitými LED světlomety až po zvednutou zadní část s koncovým světlem, jež rovněž také LED technologii. K několika vylepšením patří rovněž přední odpružení s nastavitelným předpětím, větší palivová nádrž s novým odklopným víčkem, nastavitelná brzdová páka a „vlnitý“ klíč do zapalovaní.

Kratší tlumič výfuku pomáhá k centralizaci hmoty a jeho vnitřní konstrukce byla upravena tak, aby stroj vydával příjemný hluboký a ostrý zvuk. Díky sérii vylepšení nabídne CBR500R pro rok 2016 sportovnější výkon, styl a vzhled. Patří mezi motocykly pro držitele řidičského oprávnění kategorie A2.

Modernizovaná Honda CBR500R bude veřejnosti poprvé představena na mezinárodní výstavě American International Motorcycle Expo, která začíná v Orlandu na Floridě již 15. října.

_______________________________________________________________________________

 Zdroj: motomagazinspeed.cz